img

Dell SFP+ transceivermodul

3 495 kr Ekskl. mva 111 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Estimert leveringstid : 1-2 uker fra bestilling
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010754533
  • Prod. art. nr.
  • 407-11196

Spesifikasjoner

Produsent Dell
Produktserie Dell
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC multimodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode hunn x 2
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse 220 m
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm