Dell Force10 40 Gigabit Ethernet

DellForce1040 Gigabit Ethernet

kr 6 295
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 199/mnd. i 36 måneder
Estimert leveringstid : 1-2 uker fra bestilling
Lignende produkter på lager
Dell artikkelnr. 407-10929
Dustin artikkelnr. 5010757130

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    QSFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    40 Gigabit Ethernet
Dell QSFP sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 40GBase-QSFP SR sender/mottaker for nettverk gir 40 GbE-tilkobling opptil 100-150m.
I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

Spesifikasjon Force10

Generelt

Produsent
Produktserie
Dell Force10
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
QSFP+ transceivermodul

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 40GBASE-SR
Maks. overføringsdistanse
150 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
40 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
40 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 40GBASE-SR
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på