img

HPE X125

29 995 kr 961 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010783855
  • Prod. art. nr.
  • JD063B

Produktinformasjon

HP transceivers are designed and rigorously tested to meet the needs of critical network deployments. This product is a small form factor pluggable SFP Gigabit LH70 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 70 km on a single-mode fiber.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Modell X125
Produktserie HPE
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LH