img
img

HPE X140

40 Gigabit Ethernet

13 995 kr Ekskl. mva 443 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010790928
  • Prod. art. nr.
  • JG325B

Spesifikasjoner

Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie HPE
Modell X140
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype QSFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt MPO
Produktformfaktor Plugginnmodul
Grensesnitt 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 40GBASE-SR4
Datakjedeprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 40 Gbps
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - forskuddsdelutskifting - 1 år