Dell SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

Dell SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

kr 1 795
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99

Legg merke til at dette produktet er en bestillingsvare og kan derfor ikke returneres. Produktet kan derfor heller ikke annulleres eller returneres når du har bekreftet bestillingen din. Du kan lese mer i våre kjøpsbetingelser under avsnitt 7.

Kan sendes innen 48 timer
Dell artikkelnr. 407-BBOU
Dustin artikkelnr. 5010802555

Raske fakta

  • Produsent
    Dell
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
Dell SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt.

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul

Generelt

Produsent
Dell
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul
Pakket mengde
1
Produktserie
Dell

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m

Nettverkstilknytning

Optisk bølgelengde
850 nm
Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på