img

Dell SFP+ transceivermodul

3 495 kr Ekskl. mva 111 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
Legg merke til at dette produktet er en bestillingsvare og kan derfor ikke returneres. Produktet kan derfor heller ikke annulleres eller returneres når du har bekreftet bestillingen din. Du kan lese mer i våre kjøpsbetingelser under avsnitt 7.
  • Artikkelnr.
  • 5010802555
  • Prod. art. nr.
  • 407-BBOU

Produktinformasjon

The Dell SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Dell
Antall pakker 1
Produktserie Dell
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-SR
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
General
Form Factor Plug-in module