img
img

HPE PremierFlex

MPO-multimodus MPO-multimodus Duplex Multimodus 50/125

595 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010818360
  • Prod. art. nr.
  • QK732A

Raske fakta

Lengde
1 m
Kontakttype venstre
MPO-multimodus
Kontakttype høyre
MPO-multimodus
Duplex/Simplex
Duplex
Fiberoptikktype
Multimodus
Versjon
OM4
Cladding
50/125
Slipningstype venstre side
PC
Slipningstype høyre side
PC
Farge
Oransje

Nøkkelfunksjoner

  • Significantly improved performance under acute bend
  • Lower maintenance cost
  • Efficient use of space
  • Reliability insurance
  • Simplified installation
  • Significantly better signal quality

Produktinformasjon

HP PremierFlex cables are the addition to the HP fiber optic cable family, offering significantly better bend performance and signal-transmission integrity than existing OM3 and OM2 technologies. Uses bendable fiber technology reduced downtime, troubleshooting, and operation expense OM3+ (3000 MHz-km), multi-mode completely compatible with all OM2 and OM3 installations.

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre MPO-multimodus
Kontakttype høyre MPO-multimodus
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM4
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte 1 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 1 m