img

Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router

6 995 kr Ekskl. mva 221 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887086
  • Prod. art. nr.
  • C887VA-K9

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Modell 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router
Type DSL-modem, Ruter, Stasjonær
Maskinvarespesifikasjon
Installert størrelse 256 MB
Maks. støttelse som støttes 0.75, 0.25 GB
Installert Størrelse 0.25 GB
Hardware specification
Max Supported Storage Size 0.25 GB
Nettverk
Overføringsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
Grensesnitt LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45, Forvaltning: 1 x konsoll - RJ-45, USB: 1 x 4-pins USB type A, WAN: 1 x ADSL2+, WAN: 1 x VDSL2
Antall WAN-porter 2
Integrert svitsj 4-portssvitsj
Autentifikasjons Metode RADIUS, TACACS+
Krypteringsalgoritme PKI, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, Trippel DES
Kapasitet IPSec VPN-tunneler: 20
Bruk
Rutingprotokoll GRE, Regelbasert ruting (PBR), RIP-1, RIP-2, HSRP, VRRP
Nøkkelfunksjoner USB-port
Nettverks-/transportprotokoll L2TP, DHCP
Protokoll for fjernstyrt administrasjon HTTPS, SSH, CLI, Telnet, SNMP 3, HTTP
Type Cisco IOS Advanced Security
Tilpassede standarder IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, EN 60555-2, FCC CFR47 Part 15, FCC CFR47 Part 15 B, VCCI V-3, KN22, EN 300386, CISPR 24, EN 61000-3-2, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN55022 Class B, EN 61000-6-1
Statusindikatorer Port status, Strøm
Fargekategori Grå
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 85 % (ikke-kondenserende)
Egenskaper Low-latency queuing (LLQ), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), Weighted Fair Queuing (WFQ), Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, NAT-støtte, Access Control List (ACL)-støtte, Quality of Service (QoS), DHCP-server, DNS proxy, Uten vifte, DHCP-overføring, DHCP-klient, Class of Service (CoS), Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), MAC-adressefiltrering
Strømegenskaper
Type Ekstern strømadapter
Nominell spenning AC 120/230 V
Strømtilførsel 60 watt
Størrelser og vekt
Bredde 32.5 cm
Dybde 24.9 cm
Høyde 4.4 cm
Vekt 2500 g
Garanti
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 1 år