Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router

Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router

kr 6 495
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 205/mnd. i 36 måneder
Bestillingsvare
Cisco artikkelnr. C887VA-K9
Dustin artikkelnr. 5010887086

Raske fakta

  • Produsent
    Cisco
  • Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet
  • Antall WAN-porter
    2

Spesifikasjon 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router

Generelt

Produsent
Cisco
Modell
887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router
Produktserie
Cisco
Type
Ruter, Stasjonær
Pakket mengde
1

Modem

Type
DSL-modem
Digital signaleringsprotokoll
ADSL2, ADSL2+, VDSL2
Protokoller & spesifikasjoner
ITU G.992.1 (G.DMT) Annex A, ITU G.992.3 Annex A, ITU G.992.5 Annex A, ITU G.993.2, ITU G.994.1 (G.hs)

Maskinvarespesifikasjon

Installert størrelse
256 MB
Maks. støttelse som støttes
0.75, 0.25 GB
Installert Størrelse
0.25 GB
Formfaktor
Stasjonær
Overføringsteknologi
Kablet
Grensesnitt
Forvaltning: 1 x konsoll - RJ-45, LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45, USB: 1 x 4-pins USB type A, WAN: 1 x ADSL2+, WAN: 1 x VDSL2
Antall WAN-porter
2
Integrert svitsj
4-portssvitsj
Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Type
Ekstern strømadapter
Fargekategori
Grå
Statusindikatorer
Port status, Strøm

Hardware specification

Max Supported Storage Size
0.25 GB

Nettverk

Overføringsteknologi
Kablet
Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Grensesnitt
Forvaltning: 1 x konsoll - RJ-45, LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45, USB: 1 x 4-pins USB type A, WAN: 1 x ADSL2+, WAN: 1 x VDSL2
Antall WAN-porter
2
Integrert svitsj
4-portssvitsj
Autentifikasjons Metode
RADIUS, TACACS+
Krypteringsalgoritme
128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, PKI, Trippel DES
Kapasitet
IPSec VPN-tunneler: 20

Bruk

Rutingprotokoll
GRE, HSRP, RIP-1, RIP-2, Regelbasert ruting (PBR), VRRP
Nøkkelfunksjoner
USB-port
Nettverks-/transportprotokoll
DHCP, L2TP
Protokoll for fjernstyrt administrasjon
CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet
Egenskaper
Access Control List (ACL)-støtte, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Class of Service (CoS), Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ), DHCP-klient, DHCP-overføring, DHCP-server, DNS proxy, Low-latency queuing (LLQ), MAC-adressefiltrering, NAT-støtte, Quality of Service (QoS), Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, Uten vifte, Weighted Fair Queuing (WFQ), USB-port, GRE, HSRP, RIP-1, RIP-2, Regelbasert ruting (PBR), VRRP, CISPR 22, CISPR 24, EN 300386, EN 60555-2, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN50082-1, EN55022 Class B, EN55024, FCC CFR47 Part 15, FCC CFR47 Part 15 B, ICES-003, KN22, VCCI V-3, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q
Type
Cisco IOS Advanced Security
Tilpassede standarder
IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, CISPR 22, CISPR 24, EN 300386, EN 60555-2, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 61000-6-1, EN50082-1, EN55022 Class B, EN55024, FCC CFR47 Part 15, FCC CFR47 Part 15 B, ICES-003, KN22, VCCI V-3
Statusindikatorer
Port status, Strøm
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 85 % (ikke-kondenserende)
Kapasitet
IPSec VPN-tunneler: 20

Strømegenskaper

Type
Ekstern strømadapter
Nominell spenning
AC 120/230 V
Strømtilførsel
60 W

Usage

Operating system support
Cisco IOS Advanced Security
Network Protocols
DHCP, L2TP

Størrelser og vekt

Bredde
32.5 cm
Dybde
24.9 cm
Høyde
4.4 cm
Vekt
2,500, 0.003 g

Sikkerhet

Krypteringsalgoritme
128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, PKI, Trippel DES
Protokoll for fjernstyrt administrasjon
CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet
Autentifikasjons Metode
RADIUS, TACACS+

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på