Netgear Prosafe Axm764 10 Gigabit Ethernet
Netgear Prosafe Axm764 10 Gigabit Ethernet
Netgear Prosafe Axm764 10 Gigabit Ethernet
Netgear Prosafe Axm764 10 Gigabit Ethernet

NetgearProsafe Axm76410 Gigabit Ethernet

kr 3 990
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 126/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Netgear artikkelnr. AXM764-10000S
Dustin artikkelnr. 5010916006

Raske fakta

  • Produsent
    NETGEAR
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Prosafe Axm764

Generelt

Produsent
NETGEAR
Produktserie
NETGEAR ProSafe
Modell
AXM764
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-LRL
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Tilpassede standarder
21 CFR 1040.10, 21 CFR 1040.11, CDRH, FDA, IEC 60825, Laser Class 1, RoHS, IEEE 802.3ae

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LRL - LC-enkeltmodus x 2
Min. driftstemperatur
-5 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.455 cm
Dybde
5.65 cm
Høyde
1.185 cm
Vekt
20 g

Garanti

Type
5 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 5 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på