img
img

Netgear Prosafe Axm764

10 Gigabit Ethernet

3 595 kr Ekskl. mva 115 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010916006
  • Prod. art. nr.
  • AXM764-10000S

Spesifikasjoner

Produsent NETGEAR
Produktserie NETGEAR ProSafe
Modell AXM764
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRL - LC single-mode x 2
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRL
Maks. overføringsdistanse 2000 m
Tilpassede standarder RoHS, Laser Class 1, FDA, CDRH, IEC 60825, 21 CFR 1040.10, 21 CFR 1040.11
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. Driftstemperatur 85 °C
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Bredde 1.455 cm
Dybde 5.65 cm
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Høyde 1.185 cm
Vekt 20 g
Type 5 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 5 år