img

Cisco SM-2GE-SFP-CU

8 495 kr Ekskl. mva 271 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010926579
  • Prod. art. nr.
  • SM-2GE-SFP-CU=

Raske fakta

Produsent
Cisco

Nøkkelfunksjoner

  • Supports LC/LC duplex fiber-optic cable
  • Supports single-mode fiber-optics for longer reach (yellow)

Produktinformasjon

The Cisco SM-2GE-SFP-CU Service Module has 2 Small Form-Factor Pluggable (SFP) slots that can be plugged into Cisco Integrated Services Routers Generation 2 (ISR G2) service module slots to provide additional copper and optical Gigabit Ethernet ports.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Generelt
Nettverkstype Utvidelsesmodul
Enhetstype Expansion module - 2 ports
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll GigE
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Nettverksfunksjoner Cisco EnergyWise technology
Network & Communication
Networking / Performance Throughput : 100 Mbps
General
Form Factor Plug-in module