img

TP-Link MC210CS

  • Lagerstatus: Levering innen 2-3 virkedager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010968223
  • Prod. art. nr.
  • MC210CS

Spesifikasjoner

Produsent TP-LINK
Produktserie TP-LINK
Modell MC210CS
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype Fibermedieomformer
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SC-enkeltmodus
Produktformfaktor Ekstern
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-FX - SC single-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-FX, Ethernet 1000Base-T
Maks. overføringsdistanse 15000 m
Egenskaper Flytkontroll, Full dupleksmodus, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Statusindikatorer Strøm, Lenke/aktivitet, Motta
Tilpassede standarder IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Bredde 9.5 cm
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dybde 7.3 cm
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Høyde 2.7 cm
Optisk bølgelengde 1310 nm