Andre switchtilbehør

Filter

m
m
kr
kr
Cisco Meraki stackingkabel

Cisco

Meraki stackingkabel

Artikkelnr. 5011004534 Prod. art. nr. MA-CBL-40G-50CM
    Bestillingsvare
    1 245 krEkskl. MVA
    Cisco Meraki stackingkabel

    Cisco

    Meraki stackingkabel

    Artikkelnr. 5011007068 Prod. art. nr. MA-CBL-40G-1M
      Bestillingsvare
      2 295 krEkskl. MVA
      Cisco 19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

      Cisco

      19" Rackmount Kit For Catalyst C1000 3560CX 2960CX

      Artikkelnr. 5010123112 Prod. art. nr. RCKMNT-19-CMPCT=
        6 på lager
        895 krEkskl. MVA
        Cisco Stackingkabel 3m

        Cisco

        Stackingkabel 3m

        Artikkelnr. 5011148204 Prod. art. nr. STACK-T4-3M=
        • Produktfarge Grå, Sort
        48 timer
        3 495 krEkskl. MVA
        Cisco Strømkabel 2.5m CEE7/7 C15 kopling Sort

        Cisco

        Strømkabel 2.5m CEE7/7 C15 kopling Sort

        Artikkelnr. 5010807556 Prod. art. nr. CAB-TA-EU=
        • Kabellengde 2.5 m
        • Tilkobling 1 CEE7/7
        • Tilkobling 2 C15 kopling
        • Produktfarge Sort
        48 timer
        489 krEkskl. MVA
        Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 2m SFP+ SFP+

        Cisco

        SFP+ Copper Twinax Cable 2m SFP+ SFP+

        Artikkelnr. 5010778634 Prod. art. nr. SFP-H10GB-CU2M=
        • Tilkobling 1 SFP+
        • Tilkobling 2 SFP+
        • Produktfarge Sort
        48 timer
        1 195 krEkskl. MVA
        Cisco Stackwise 480 Cable 50cm 0.5m StackWise-480 StackWise-480

        Cisco

        Stackwise 480 Cable 50cm 0.5m StackWise-480 StackWise-480

        Artikkelnr. 5011148310 Prod. art. nr. STACK-T1-50CM=
        • Tilkobling 1 StackWise-480
        • Tilkobling 2 StackWise-480
        • Produktfarge Sort
        48 timer
        1 195 krEkskl. MVA
        Cisco Jumper Power Cord 0.7m Sort

        Cisco

        Jumper Power Cord 0.7m Sort

        Artikkelnr. 5010807558 Prod. art. nr. CAB-C15-CBN=
        • Kabellengde 0.7 m
        • Produktfarge Sort
        48 timer
        295 krEkskl. MVA
        Cisco Meraki T-Rail Channel Adapter Mount Kit

        Cisco

        Meraki T-Rail Channel Adapter Mount Kit

        Artikkelnr. 5011059664 Prod. art. nr. MA-MNT-CLG-1
          Bestillingsvare
          295 krEkskl. MVA
          Cisco Koblingskabel

          Cisco

          Koblingskabel

          Artikkelnr. 5010094246 Prod. art. nr. CAB-SFP-50CM=
            Bestillingsvare
            2 595 krEkskl. MVA
            Cisco - Flashminnekort 4GB SD

            Cisco

            - Flashminnekort 4GB SD

            Artikkelnr. 5011242408 Prod. art. nr. SD-IE-4GB=
            • Kapasitet 4 GB
            • Type flashkort SD
            48 timer
            3 695 krEkskl. MVA
            Cisco Sfp (Mini-Gbic) Transceivermodul

            Cisco

            Sfp (Mini-Gbic) Transceivermodul

            Artikkelnr. 5011005771 Prod. art. nr. MA-SFP-1GB-TX
            • Type grensesnitt SFP
            • SFP-transceivertype Kopper
            • Maksimal dataoverføringshastighet 1000 Mbit/s
            Bestillingsvare
            4 095 krEkskl. MVA
            Cisco Four-Point Rack Mounting Kit

            Cisco

            Four-Point Rack Mounting Kit

            Artikkelnr. 5010875659 Prod. art. nr. C3850-4PT-KIT=
              Bestillingsvare
              1 295 krEkskl. MVA
              Cisco Stackingkabel

              Cisco

              Stackingkabel

              Artikkelnr. 5011063087 Prod. art. nr. MA-CBL-40G-3M
                Bestillingsvare
                3 195 krEkskl. MVA
                Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

                Cisco

                SFP (mini-GBIC) transceivermodul

                Artikkelnr. 5010801293 Prod. art. nr. GLC-SX-MMD
                • Type grensesnitt SFP
                • SFP-transceivertype Fiber optisk
                • Fiberoptisk kontakt LC
                • Multi-mode fiber (MMF) støttes Ja
                Bestillingsvare
                7 495 krEkskl. MVA
                Cisco 1000base Lx10

                Cisco

                1000base Lx10

                Artikkelnr. 5010812551 Prod. art. nr. MA-SFP-1GB-LX10
                • Type grensesnitt SFP
                • SFP-transceivertype Fiber optisk
                • Fiberoptisk kontakt LC
                • Maksimal dataoverføringshastighet 1000 Mbit/s
                Bestillingsvare
                9 995 krEkskl. MVA
                Cisco Catalyst IE3300 Rugged Series

                Cisco

                Catalyst IE3300 Rugged Series

                Artikkelnr. 5011242407 Prod. art. nr. IEM-3300-8S=
                • Ethernet-grensesnittype Gigabit Ethernet
                • Ethernet LAN dataoverføringshastigheter 100, 1000 Mbit/s
                48 timer
                19 495 krEkskl. MVA
                Cisco Strømkabel 3m

                Cisco

                Strømkabel 3m

                Artikkelnr. 5010801241 Prod. art. nr. CAB-ACS=
                • Kabellengde 3 m
                Bestillingsvare
                345 krEkskl. MVA

                Viser 18 av 86 produkter