Enten du skal sette opp et helt nytt nettverk, bygge ut et eksisterende nettverk eller gjennomføre en nettverksinstallasjon, har vi produktene for deg. Her finner du alt fra rutere, nettverkssvitsjer og produkter innen brannmur og sikkerhet. Vi har nettverksprodukter fra produsenter som Ubiquiti, Cisco, Zyxel, Netgear og mange flere som hjelper deg med å bygge et pålitelig og sikkert nettverk (WiFi). Hjemme eller på kontoret.

Har du spørsmål vedrørende vårt utvalg av nettverksprodukter? Ta gjerne kontakt med oss.

Filter

Mbps
Mbps
m
m
Aruba CX6100 48G 4SFP PoE 370W Switch

Aruba

CX6100 48G 4SFP PoE 370W Switch

Artikkelnr. 5011218250 Prod. art. nr. JL675A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 48
  • Svitsjtype Håndtert
48 timer
31 199 krEkskl. MVA
Aruba AP-505 WiFi 6

Aruba

AP-505 WiFi 6

Artikkelnr. 5011163245 Prod. art. nr. R2H28A
  • Plassering Tak, Vegg
  • 2,4 GHz Ja
  • 5 GHz Ja
  • Nettverksstandard IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
48 timer
4 490 krEkskl. MVA
Aruba CX6100 12G 2SFP PoE 139W Switch

Aruba

CX6100 12G 2SFP PoE 139W Switch

Artikkelnr. 5011218251 Prod. art. nr. JL679A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 12
  • Svitsjtype Håndtert
10 på lager
9 329 krEkskl. MVA
Aruba CX6000 12G 2SFP PoE 139W

Aruba

CX6000 12G 2SFP PoE 139W

Artikkelnr. 5011263359 Prod. art. nr. R8N89A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 12
  • Svitsjtype Håndtert
35 på lager
6 329 krEkskl. MVA
Aruba CX6000 24G 4SFP

Aruba

CX6000 24G 4SFP

Artikkelnr. 5011263358 Prod. art. nr. R8N88A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 24
  • Svitsjtype Håndtert
10 på lager
6 229 krEkskl. MVA
Aruba 2930F 24xGbit, SFP+ PoE+ 370W Web-mgd Switch

Aruba

2930F 24xGbit, SFP+ PoE+ 370W Web-mgd Switch

Artikkelnr. 5011029513 Prod. art. nr. JL255A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 24
  • Svitsjtype Håndtert
Bestillingsvare
15 999 krEkskl. MVA
Aruba 2930F 48G PoE+ 370W 4SFP+ L3 Gbit Switch

Aruba

2930F 48G PoE+ 370W 4SFP+ L3 Gbit Switch

Artikkelnr. 5010970817 Prod. art. nr. JL256A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 48
  • Svitsjtype Håndtert
Bestillingsvare
23 899 krEkskl. MVA
Aruba CX6000 48G 4SFP PoE 370W

Aruba

CX6000 48G 4SFP PoE 370W

Artikkelnr. 5011263355 Prod. art. nr. R8N85A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 48
  • Svitsjtype Håndtert
3 på lager
19 990 krEkskl. MVA
Aruba 2930F 48G 4SFP+ L3 Gbit Switch

Aruba

2930F 48G 4SFP+ L3 Gbit Switch

Artikkelnr. 5011029512 Prod. art. nr. JL254A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 48
  • Svitsjtype Håndtert
14 på lager
11 569 krEkskl. MVA
Aruba CX6000 24G 4SFP PoE 370W

Aruba

CX6000 24G 4SFP PoE 370W

Artikkelnr. 5011263357 Prod. art. nr. R8N87A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 24
  • Svitsjtype Håndtert
5 på lager
9 990 krEkskl. MVA
Aruba CX6100 24G 4SFP Switch

Aruba

CX6100 24G 4SFP Switch

Artikkelnr. 5011243174 Prod. art. nr. JL678A#ABB
  • Rack-montering Ja
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 24
  • Svitsjtype Håndtert
2 på lager
14 990 krEkskl. MVA
Aruba Aruba

Aruba

Aruba

Artikkelnr. 5011055171 Prod. art. nr. J9830B#ABB
    Bestillingsvare
    29 995 krEkskl. MVA
    Aruba SFP LC MM

    Aruba

    SFP LC MM

    Artikkelnr. 5011071889 Prod. art. nr. J4858D
    • Type grensesnitt SFP
    • SFP-transceivertype Fiber optisk
    • Fiberoptisk kontakt LC
    • Multi-mode fiber (MMF) støttes Ja
    48 timer
    1 795 krEkskl. MVA
    Aruba CX6000 48G 4SFP

    Aruba

    CX6000 48G 4SFP

    Artikkelnr. 5011263356 Prod. art. nr. R8N86A#ABB
    • Rack-montering Ja
    • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type Gigabit Ethernet (10/100/1000)
    • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports 48
    • Svitsjtype Håndtert
    1 på lager
    11 190 krEkskl. MVA
    Aruba AP-MNT-MP10-D Campus Type D

    Aruba

    AP-MNT-MP10-D Campus Type D

    Artikkelnr. 5011127299 Prod. art. nr. Q9G71A
      12 på lager
      2 695 krEkskl. MVA
      Aruba 10G SFP+ DAC 3M 3m SFP+ SFP+

      Aruba

      10G SFP+ DAC 3M 3m SFP+ SFP+

      Artikkelnr. 5011082859 Prod. art. nr. J9283D
      • Tilkobling 1 SFP+
      • Tilkobling 2 SFP+
      • Produktfarge Sort
      48 timer
      1 995 krEkskl. MVA
      Aruba 10G SFP+ DAC 1M 1m SFP+ SFP+

      Aruba

      10G SFP+ DAC 1M 1m SFP+ SFP+

      Artikkelnr. 5011078781 Prod. art. nr. J9281D
      • Tilkobling 1 SFP+
      • Tilkobling 2 SFP+
      • Produktfarge Sort
      48 timer
      1 395 krEkskl. MVA
      Aruba AP-515 802.11ax

      Aruba

      AP-515 802.11ax

      Artikkelnr. 5011122771 Prod. art. nr. Q9H62A
      • Plassering Tak
      • 2,4 GHz Ja
      • 5 GHz Ja
      • Nettverksstandard IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz
      48 timer
      7 999 krEkskl. MVA