Hei! Du bruker en gammel nettleser. Hvis du vil bruke alle funksjonene på nettstedet vårt, anbefaler vi at du besøker oss i en annen nettleser, for eksempel Google Chrome eller Microsoft Edge.

Deltaco Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Deltaco Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Deltaco Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m
Deltaco Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m

DeltacoFiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 1m

kr 259
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Lignende produkter
Deltaco artikkelnr. FB-31
Dustin artikkelnr. 5010029278

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    ST/UPC
  • Type venstrekontakt
    ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    1 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
ST/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
ST/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
1 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk kabel

Andre kunder har også sett på