Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 5m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 5m

Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 5m

kr 429
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Deltaco artikkelnr. FB-55S
Dustin artikkelnr. 5010031686

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/PC
  • Type venstrekontakt
    SC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
SC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.