Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Fast Ethernet

CiscoSFP (mini-GBIC) transceivermodulFast Ethernet

kr 2 995
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 95/mnd. i 36 måneder
Kan sendes omgående (1 på lager)
Cisco artikkelnr. GLC-FE-100LX=
Dustin artikkelnr. 5010094095

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-LX
Maks. overføringsdistanse
10,000 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch, FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-LX - LC-enkeltmodus
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.85 cm

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter SFP (mini-GBIC) transceivermodul

PDF dokument

Andre kunder har også sett på