Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet

kr 2 545
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 80/mnd. i 36 måneder
Cisco artikkelnr. MGBLH1
Dustin artikkelnr. 5010097956

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon MGBLH1

Generelt

Produsent
Produktserie
Cisco Small Business
Modell
MGBLH1
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LH
Maks. overføringsdistanse
40,000 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på