Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Fast Ethernet

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Fast Ethernet

kr 995
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Cisco artikkelnr. GLC-GE-100FX=
Dustin artikkelnr. 5010105764

Raske fakta

  • Produsent
    Cisco
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Generelt

Produsent
Cisco
Produktserie
Cisco
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsdistanse
2,000 m
Tilpassede standarder
FCC CFR21 Part 1040; IEC 60825-1, IEEE 802.3ah; IEEE 802.3u; IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FE: NULL - NULL; FE: NULL - switch

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.34 cm
Dybde
5.65 cm
Høyde
0.85 cm

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på