Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

1 295 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010196209
  • Prod. art. nr.
  • GLC-FE-100FX=

Produktinformasjon

The Cisco 100BASE-FX Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. The Cisco 100BASE-FX SFP operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Fast Ethernet
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Kompatibel standard IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 50 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.34 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 0.85 cm
Service og støtte
Service & support 90-dagers garanti
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX
General
Form Factor Plug-in module