Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

1 595 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010196209
  • Prod. art. nr.
  • GLC-FE-100FX=

Produktinformasjon

The Cisco 100BASE-FX Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. The Cisco 100BASE-FX SFP operates on ordinary multimode fiber-optic (MMF) link spans up to 2 kilometers long.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Driftstemperatur
Laveste temperatur ved drift 0 °C
Høyeste temperatur ved drift 50 °C
Service og støtte
Service og støtte 90-dagers garanti
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.34 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 0.85 cm
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 100Base-FX