Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img

Microconnect Fiberoptisk Kabel

ST SC Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Sendes omgående 1 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010309966
  • Prod. art. nr.
  • FIB120001

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti