img

Microconnect Fiberoptisk kabel

ST/UPC LC/UPC OS1 1m

  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310117
  • Prod. art. nr.
  • FIB411001

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre ST/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Type 25 års garanti