Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 2m

Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS1 2m

kr 366
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (2 på lager)
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB421002
Dustin artikkelnr. 5010310137

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    2 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på