Microconnect Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS1 2m

MicroconnectFiberoptisk KabelLC/UPC LC/UPC OS1 2m

kr 389
Frakt fra kr 99

Lengde: 2 m

Microconnect artikkelnr. FIB441002
Dustin artikkelnr. 5010310216

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på