img

Cisco CWDM SFP

30 995 kr Ekskl. mva 989 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010368401
  • Prod. art. nr.
  • CWDM-SFP-1490=

Produktinformasjon

The Cisco Coarse Wavelength-Division Multiplexing (CWDM) Gigabit Interface Converter (GBIC)/Small Form-Factor Pluggable (SFP) Solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy Gigabit Ethernet and Fiber Channel services in their networks. The product set enables the flexible design of highly available, multiservice networks.The Cisco CWDM GBIC/SFP Solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of Gigabit Ethernet and Fiber Channel in campus, data center, and metropolitan-area access networks.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco CWDM SFP
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
Nettverksfunksjoner Full duplex capability
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 50 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x network - LC/PC single mode x 2
Service og støtte
Service og Støtte 90-dagers garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype CWDM
General
Form Factor Plug-in module