Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet

CiscoSFP (mini-GBIC) transceivermodulGigabit Ethernet

kr 16 495
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 522/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Cisco artikkelnr. GLC-EX-SMD=
Dustin artikkelnr. 5010372684

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC/PC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/PC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-EX
Maks. overføringsdistanse
40,000 m
Egenskaper
Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
Tilpassede standarder
IEC 60825-1; Laser Class 1, IEEE 802.3ah; IEEE 802.3z

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-EX - LC/PC single-mode x 2
Min. driftstemperatur
-5 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.9 cm
Vekt
75 g

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på