img

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

12 995 kr Ekskl. mva 415 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010372684
  • Prod. art. nr.
  • GLC-EX-SMD=

Produktinformasjon

The 1000BASE-EX SFP operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 40 km in length. A 5-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic cable and the receiving port on the SFP at each end of the link for back-to-back connectivity.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Digital Optical Monitoring (DOM) support
Kompatibel standard IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-EX - LC/PC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.075 kg
Service og støtte
Service og Støtte 1 års garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-EX
General
Form Factor Plug-in module