img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010443839
  • Prod. art. nr.
  • FB-42

Produktinformasjon

Fiberkabel ST - SC, duplex, multimode 2m

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti