img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Multimodus 62,5/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010443839
  • Prod. art. nr.
  • FB-42

Produktinformasjon

Fiberkabel ST - SC, duplex, multimode 2m

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre ST
Slipningstype venstre side UPC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side UPC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti