img

Cisco Rugged SFP

Gigabit Ethernet

5 919 kr Ekskl. mva 187 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010447337
  • Prod. art. nr.
  • GLC-LX-SM-RGD=

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Modell Rugged SFP
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
Opphavsproduktdata FF: Cisco - router, FH: Cisco - expansion module
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. Driftstemperatur 85 °C
Garanti
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 1 år