Cisco Rugged SFP Gigabit Ethernet

CiscoRugged SFPGigabit Ethernet

kr 7 919
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 250/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Cisco artikkelnr. GLC-LX-SM-RGD=
Dustin artikkelnr. 5010447337

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Rugged SFP

Generelt

Produsent
Produktserie
Modell
Rugged SFP
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LH; Ethernet 1000Base-LX
Opphavsproduktdata
FF: Cisco - router; FH: Cisco - expansion module

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkeltmodus x 2
Min. driftstemperatur
-40 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på