img

Cisco Rugged SFP

6 495 kr Ekskl. mva 207 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010447337
  • Prod. art. nr.
  • GLC-LX-SM-RGD=

Produktinformasjon

The industry-standard Cisco Small Form-Factor Pluggable (SFP) transceiver modules are hot-swappable input/output (I/O) devices that plug into 100BASE, 1000BASE and 10GBASE ports (for SFP+), which connect the module port with the fiber-optic or copper network.The 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for SMF, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard singlemode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers. When used over legacy multimode fiber type, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cable.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Modell Rugged SFP
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode x 2
Service og støtte
Service & support 1 års garanti
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
General
Form Factor Plug-in module