HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet
HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

HPE SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

kr 18 495
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 586/mnd. i 36 måneder
Bestillingsvare
Begrenset antall:
HPE artikkelnr. J9151A
Dustin artikkelnr. 5010461951

Raske fakta

  • Produsent
    Hewlett Packard Enterprise
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC-enkeltmodus

Vi tipser om

10 Gigabit opptil 10 kilometer med singlemode

Produktegenskaper

  • Garanti og support
En 10 Gigabit-transceiver i SFP + formfaktor som støtter 10-Gigabit LR-standarden, og gir 10 Gigabit-tilkobling på opptil 10 km på single-mode fiber.

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul

Generelt

Produsent
Hewlett Packard Enterprise
Produktserie
HPE
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/UPC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsdistanse
10,000 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.4 cm
Dybde
5.6 cm
Høyde
1.2 cm
Vekt
20 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på