Cisco SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

CiscoSFP+ transceivermodul10 Gigabit Ethernet

kr 5 995
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 190/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Cisco artikkelnr. SFP-10G-SR=
Dustin artikkelnr. 5010483408

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
  • Type venstrekontakt
    LC/PC-multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/PC-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse
300 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3ae
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch, FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch, FG: Cisco - control processor, FH: Cisco - expansion module

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.9 cm
Vekt
75 g

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter SFP+ transceivermodul

PDF dokument

Andre kunder har også sett på