img

Zyxel SFP-SX-D

Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 7 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010545891
  • Prod. art. nr.
  • 91-010-204001B

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Zyxel
Produktserie Zyxel
Modell SFP-SX-D
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC multimodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse 550 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Garanti
Type 5 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 5 år