Zyxel SFP-SX-D Gigabit Ethernet

ZyxelSFP-SX-DGigabit Ethernet

kr 1 295
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Zyxel artikkelnr. 91-010-204001B
Dustin artikkelnr. 5010545891

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP-SX-D

Generelt

Produsent
Produktserie
Modell
SFP-SX-D
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode

Garanti

Type
5 års garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 5 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på