img

Zyxel SFP-SX-D

  • Lagerstatus: Sendes omgående 2 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010545891
  • Prod. art. nr.
  • 91-010-204001B

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent ZyXEL Communications
Antall pakker 1
Modell SFP-SX-D
Produktserie ZyXEL
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module
Service og støtte
Service & support 5 års garanti