Cisco SFP+ transceivermodul 10 Gigabit Ethernet

CiscoSFP+ transceivermodul10 Gigabit Ethernet

kr 9 495
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 300/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Cisco artikkelnr. SFP-10G-LRM=
Dustin artikkelnr. 5010630313

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/PC

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse
300 m
Tilpassede standarder
IEC 60825-1; Laser Class 1, IEEE 802.3ae
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FG: Cisco - control processor; FH: Cisco - expansion module

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC/PC x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.9 cm
Vekt
75 g

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på