img

Cisco SFP+ transceivermodul

10 Gigabit Ethernet

4 995 kr Ekskl. mva 160 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes omgående 4 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010630313
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-LRM=

Spesifikasjoner

Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC/PC
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Overføringsteknologi Kablet
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC/PC x 2
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LRM
Maks. overføringsdistanse 300 m
Tilpassede standarder Laser Class 1, IEC 60825-1
Opphavsproduktdata FE: Cisco - switch, FH: Cisco - expansion module, FG: Cisco - control processor
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Bredde 1.3 cm
Dybde 5.7 cm
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Høyde 0.9 cm
Vekt 75 g
Type 90-dagers garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 90 dager