Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m
Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 1m

MicroconnectFiberoptisk kabelLC/UPC LC/UPC OM4 1m

kr 369
Frakt fra kr 99

Lengde: 1 m

Microconnect artikkelnr. FIB440401P
Dustin artikkelnr. 5010638880

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM4
  • Lengde
    1 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM4
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Purpur

Størrelser og vekt

Lengde
1 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på