Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul Gigabit Ethernet

9 995 kr
Frakt fra 99 kr
Lei fra 316 kr/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Cisco artikkelnr. GLC-LH-SMD=
Dustin artikkelnr. 5010638965

Raske fakta

  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC/PC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.
Cisco

Cisco

Cisco er en av verdens ledende bedrifter når det gjelder nettverksløsninger, her finner du alt du trenger til infrastrukturen i bedriften din. 

Se mer fra Cisco

Spesifikasjon SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/PC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LH, Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse
10000 m
Egenskaper
Støtte for Digital Optical Monitoring (DOM)
Tilpassede standarder
IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch, FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch, FF: Cisco - modular expansion base, FF: Cisco - NULL, FF: Cisco - router, FF: NULL - NULL, FF: NULL - router, FG: Cisco - control processor, FG: Cisco - network management device, FG: Cisco - NULL, FG: Cisco - routing accelerator, FG: NULL - control processor, FG: NULL - NULL, FH: Cisco - expansion module, FH: Cisco - network adapter, FH: NULL - expansion module, FH: NULL - NULL

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single-mode x 2
Min. driftstemperatur
-5 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.34 cm
Dybde
5.65 cm
Høyde
0.85 cm
Vekt
75 g

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på