img

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

5 745 kr Ekskl. mva 184 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes omgående 2 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010638965
  • Prod. art. nr.
  • GLC-LH-SMD=

Spesifikasjoner

Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC/PC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single-mode x 2
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
Tilpassede standarder IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata FE: Cisco - switch, FF: Cisco - modular expansion base, FF: Cisco - router, FG: Cisco - control processor, FG: Cisco - network management device, FG: Cisco - routing accelerator, FH: Cisco - expansion module, FH: Cisco - network adapter, FE: NULL - switch, FF: Cisco - NULL, FF: NULL - router, FG: Cisco - NULL, FG: NULL - control processor, FE: NULL - NULL, FF: NULL - NULL, FG: NULL - NULL, FH: NULL - NULL, FH: NULL - expansion module
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. Driftstemperatur 85 °C
Bredde 1.34 cm
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dybde 5.65 cm
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Høyde 0.85 cm
Optisk bølgelengde 1310 nm
Vekt 75 g
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 1 år