img

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

6 495 kr Ekskl. moms 208 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes omgående 1 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010638965
  • Prod. art. nr.
  • GLC-LH-SMD=

Produktinformasjon

The industry-standard Cisco Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit interface converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Digital Optical Monitoring (DOM) support
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-LX/1000Base-LH - LC/PC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.34 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 0.85 cm
Vekt 0.075 kg
Service og støtte
Service og Støtte 1 års garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH
General
Form Factor Plug-in module