img
img

Cisco SFP (mini-GBIC) transceivermodul

2 595 kr Ekskl. mva 83 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010656499
  • Prod. art. nr.
  • GLC-SX-MMD=

Produktinformasjon

The SFP transceiver module is a hot-pluggable I/O device that plugs into module sockets. The transceiver connects the electrical circuitry of the module with the optical or copper network.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Hot swap module replacement, Digital Optical Monitoring (DOM) support
Kompatibel standard IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -5 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.34 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 0.85 cm
Vekt 0.075 kg
Service og støtte
Service og Støtte 1 års garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module