Cisco Rugged SFP Gigabit Ethernet

Cisco Rugged SFP Gigabit Ethernet

kr 3 695
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 117/mnd. i 36 måneder
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Cisco artikkelnr. GLC-SX-MM-RGD=
Dustin artikkelnr. 5010656503

Raske fakta

  • Produsent
    Cisco
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC/PC-multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Rugged SFP

Generelt

Produsent
Cisco
Produktserie
Cisco
Modell
Rugged SFP
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC/PC-multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse
550 m
Tilpassede standarder
IEC 60825-1; Laser Class 1, IEEE 802.3ah; IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FE: NULL - switch; FF: Cisco - NULL; FF: Cisco - router; FF: Cisco - wireless router; FF: NULL - NULL; FF: NULL - router; FG: Cisco - wireless access point

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
-40 °C
Maks. Driftstemperatur
85 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.3 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.9 cm
Vekt
75 g

Garanti

Type
1-årsgaranti
Service og støtte
Begrenset garanti - 1 år
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på