img

Cisco Rugged SFP

3 595 kr Ekskl. mva 115 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010656503
  • Prod. art. nr.
  • GLC-SX-MM-RGD=

Produktinformasjon

Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Modell Rugged SFP
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC/PC multi-mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.075 kg
Service og støtte
Service og Støtte 1 års garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module