Cisco SFP+ transceivermodul 8 Gb-fiberkanal (langbølge)

CiscoSFP+ transceivermodul8 Gb-fiberkanal (langbølge)

kr 17 995
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 569/mnd. i 36 måneder
Cisco artikkelnr. DS-SFP-FC8G-LW=
Dustin artikkelnr. 5010822618

Raske fakta

  • Produsent
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    8 Gb-fiberkanal (langbølge)
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon SFP+ transceivermodul

Generelt

Produsent
Produktserie
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Fiberoptisk
Maks. overføringsdistanse
10,000 m

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
8 Gb-fiberkanal (langbølge)
Dataoverføringshastighet
8.5 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x 8Gb Fibre Channel (langbølge) - LC-enkeltmodus x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.4 cm
Dybde
5.7 cm
Høyde
0.9 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på