img

Cisco SFP+ transceivermodul

13 995 kr Ekskl. mva 447 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010822618
  • Prod. art. nr.
  • DS-SFP-FC8G-LW=

Produktinformasjon

The Cisco 8-Gbps Fiber Channel SFP+ is designed to provide Fiber Channel connectivity for the 2/4/8-Gbps ports on the Cisco MDS 9000 family platform. It offers 2/4/8-Gbps autosensing Fiber Channel connectivity.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 8Gb Fibre Channel (Long Wave)
Datakjedeprotokoll 8 Gb-fiberkanal (langbølge)
Dataoverføringshastighet 8500 Mbps
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x 8Gb Fibre Channel ( long wave ) - LC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.4 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Fiberoptisk
General
Form Factor Plug-in module