Zyxel SFP10G-SR

1 595 kr Ekskl. mva
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010882529
  • Prod. art. nr.
  • SFP10G-SR-ZZ0101F

Spesifikasjoner

Produsent Zyxel
Produktserie Zyxel
Modell SFP10G-SR
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC multimodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 300 m
Egenskaper Hot-swap' modulbytte, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Tilpassede standarder Laser Class 1, FCC CFR21 Part 1040, FDA, MSA, TUV
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Bredde 1.48 cm
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dybde 5.65 cm
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Høyde 1.185 cm
Optisk bølgelengde 850 nm
Vekt 20 g
Type 5 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 5 år