Zyxel SFP10G-LR

3 095 kr Ekskl. mva 98 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010882532
  • Prod. art. nr.
  • SFP10G-LR-ZZ0101F

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent ZyXEL Communications
Antall pakker 1
Modell SFP10G-LR
Produktserie ZyXEL
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Nettverksfunksjoner Hot swap module replacement, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.48 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 1.185 cm
Vekt 0.02 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module
Service og støtte
Service & support 5 års garanti