img

Cisco Rugged SFP

2 795 kr Ekskl. mva 89 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887096
  • Prod. art. nr.
  • GLC-FE-100LX-RGD=

Spesifikasjoner

Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Modell Rugged SFP
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Grensesnitt 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode x 2
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 100Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Tilpassede standarder IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Opphavsproduktdata FE: Cisco - switch, FE: NULL - switch
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. Driftstemperatur 85 °C
Bredde 1.34 cm
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Dybde 5.65 cm
Høyde 0.85 cm
Optisk bølgelengde 1310 nm
Type 90-dagers garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 90 dager