img

Cisco Rugged SFP

2 795 kr Ekskl. moms 89 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887096
  • Prod. art. nr.
  • GLC-FE-100LX-RGD=

Produktinformasjon

The Cisco 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. The Cisco 100BASE-LX10 SFP operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 10 kilometers long.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Modell Rugged SFP
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Fast Ethernet
Datakjedeprotokoll Fast Ethernet
Kompatibel standard IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Miljøparametre
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.34 cm
Yttermål dybde 5.65 cm
Yttermål Høyde 0.85 cm
Service og støtte
Service og Støtte 90-dagers garanti
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 100Base-LX
General
Form Factor Plug-in module