img

Cisco SFP+ transceivermodul

8 595 kr Ekskl. mva 272 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887153
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-LR-S=

Produktinformasjon

The Cisco S-Class 10GBASE SFP+ modules offer customers a variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options optimized for Enterprise and data center applications. S-Class optics are available for the most common reaches needed for these applications.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Cisco
Antall pakker 1
Produktserie Cisco
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single mode x 2
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.3 cm
Yttermål dybde 5.7 cm
Yttermål Høyde 0.9 cm
Vekt 0.075 kg
Service og støtte
Service & support 1 års garanti
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module