img

Cisco SFP+ transceivermodul

10 Gigabit Ethernet

3 295 kr Ekskl. mva 105 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887154
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-SR-S=

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 400 m
Tilpassede standarder IEEE 802.3ae
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Størrelser og vekt
Bredde 1.3 cm
Dybde 5.7 cm
Høyde 0.9 cm
Vekt 75 g
Garanti
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 1 år