img

Cisco SFP+ transceivermodul

10 Gigabit Ethernet

3 095 kr Ekskl. mva 99 kr/mnd (Ved leie i 36 måneder)
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010887154
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-SR-S=

Spesifikasjoner

Produsent Cisco
Produktserie Cisco
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 400 m
Tilpassede standarder IEEE 802.3ae
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Bredde 1.3 cm
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dybde 5.7 cm
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Høyde 0.9 cm
Optisk bølgelengde 850 nm
Vekt 75 g
Type 1 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 1 år