Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 25m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 25m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 25m
Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 25m

Deltaco Nettverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 25m

kr 481
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (3 på lager)
Deltaco artikkelnr. LCLC-25S
Dustin artikkelnr. 5010901045

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    25 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
25 m

Service og støtte

Type
5 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på