aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Cisco Rugged SFP Fast Ethernet

Cisco Rugged SFP Fast Ethernet

kr 1 795
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Cisco artikkelnr. GLC-FE-100FX-RGD=
Dustin artikkelnr. 5010926838

Raske fakta

  • Produsent
    Cisco
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Fast Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Rugged SFP

Generelt

Produsent
Cisco
Produktserie
Cisco
Modell
Rugged SFP
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsdistanse
0.002 m
Tilpassede standarder
IEEE 802.3; IEEE 802.3ah
Opphavsproduktdata
FE: Cisco - switch; FE: NULL - switch; FG: Cisco - wireless access point

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Fast Ethernet
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
50 °C

Størrelser og vekt

Bredde
1.34 cm
Dybde
5.65 cm
Høyde
85 cm

Garanti

Type
90-dagers garanti
Service og støtte
Begrenset garanti - 90 dager
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.