Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m
Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m

Deltaco Nettverkskabel LC/APC LC/APC OS2 5m

kr 429
Ekskl. mva
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Deltaco artikkelnr. LCLC-5S-APC
Dustin artikkelnr. 5011105840

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/APC
  • Type venstrekontakt
    LC/APC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    5 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
Deltaco

Kabel

Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Teknologi
Fiberoptisk
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/APC
Tilpassede standarder
OS2
Kontakttype høyre
LC/APC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall kontakter høyre
2
Antall fibre
2
Antall venstrekontakter
2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.