img

Deltaco Nettverkskabel

LC/PC-multimodus LC/PC-multimodus OM3 25m

1 145 kr Ekskl. mva
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011105846
  • Prod. art. nr.
  • LCLC-625

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre LC/PC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM3
Antall fibre 2
Diverse
Farge Blå
Størrelser og vekt
Lengde 2500, 25 cm
Service og støtte
Type Begrenset livstidsgaranti