Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3
Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3

Deltaco Nettverkskabel 0.5m 2x SC 2x SC OM3

359 kr
Frakt fra 99 kr

Her kan du velge 1 andre varianter

Deltaco Nettverkskabel 1m SC SC OM3

Deltaco

Nettverkskabel

1m | SC | SC | OM3
Bestillingsvare
369 kr
Deltaco artikkelnr. SCSC-60
Dustin artikkelnr. 5011105891

Raske fakta

  • Tilkobling 1
    2x SC
  • Tilkobling 2
    2x SC
  • Fiberoptisk type
    OM3
  • Kjernediameter
    50 µm
  • Kledningsdiameter
    125 µm
  • Fibermodusstruktur
    Multi-modus
  • Produktfarge
    Akva
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.
Deltaco

Deltaco

Deltaco er en svensk bedrift som er svært store når det kommer til ulike typer av tilbehør. Bedriftens første produkter var kabler som de importerte fra Taiwan, men etterhvert har de økt sortimentet sitt voldsomt. Grunntanken er den samme, høykvalitetstilbehør til svært gode priser. Leter du etter en ledning, et portabelt batteri, en mus eller annet tilbehør, er Deltaco alltid et godt valg.

Se mer fra Deltaco

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent

Egenskaper

Kabellengde
0.5 m
Tilkobling 1
2x SC
Tilkobling 2
2x SC
Connector 1 kjønn
Hankjønn
Connector 2 kjønn
Hankjønn
Fiberoptisk type
OM3
Kjernediameter
50 µm
Kledningsdiameter
125 µm
Fibermodusstruktur
Multi-modus
Produktfarge
Akva
Jakkemateriale
Low smoke zero halogen (LSZH)
Full tosidig
Ja
Innsettingstap
0.3 dB

Tekniske detaljer

Inneholder ikke
Halogen

Miljømessige forhold

Driftstemperatur (T-T)
-20 - 70 °C
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)
-40 - 80 °C

Vekt og dimensjoner

Vekt
30 g
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.