img

Pro Optix SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Cisco SFP-10G-SR)

10 Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 11 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5011121835
  • Prod. art. nr.
  • SFP-10G-SR-O

Spesifikasjoner

Generelt
Produsent Pro Optix
Produktserie Pro Optix
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Kabel
Type venstrekontakt LC multimodus
SFP-modul
Produktformfaktor Plugginnmodul
OEM-delenummer tilsvarende produsent Cisco SFP-10G-SR
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsdistanse 300 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nettverkstilknytning
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maskinvarespesifikasjon
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service og støtte Begrenset garanti - 3 år