img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Enkeltmodus 9/125

269 kr
  • Lagerstatus: Beregnet til vårt lager: 07.12.2016
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010044323
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-3S

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti
Størrelser og vekt
Lengde 3 m