img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Enkeltmodus 9/125

489 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010620980
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-20S

Produktinformasjon

fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 20m

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti
Størrelser og vekt
Lengde 20 m