img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Enkeltmodus 9/125

  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 124 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010620980
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-20S

Produktinformasjon

fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 20m

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 20 m
Service og støtte
Service og Støtte Begrenset livstidsgaranti