img

Deltaco Fiberoptisk kabel

SC LC Duplex Enkeltmodus 9/125

  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 15 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010068152
  • Prod. art. nr.
  • LCSC-2S

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OS1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre SC
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre LC
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti